ÁLTALÁNOS ISKOLAI BEISKOLÁZÁS A 2021/2022-ES TANÉVRE:

Kedves Szülők! Kedves leendő első osztályosok!

Sok szeretettel köszöntöm Önöket az Esztergomi József Attila Álalános Iskola információs oldalán.

A kialakult helyzetre tekintettel sajnos személyesen nem áll módunkban az iskolánk iránt érdeklődőket fogadni, így az alábbi információk és videók mentén szeretnénk bemutatni intézményünket.

Az Esztergomi József Attila Általános Iskola, az Esztergomi Tankerületi Központ fenntartásában működik. Típusát tekintve 8 évfolyamos általános iskola, Esztergom északi részén, a Bánomi és a Béke téri lakótelep között fekszik.

Az iskola honlapjának elérhetősége:

www.jozsefesztergom.com

Az iskola hivatalos Facebook oldalának elérhetősége:

Esztergomi József Attila Általános Iskola Facebook oldala

Iskolánk az elmúlt évekhez hasonlóan 2 első osztály indítását tervezi.

Intézményvezetőként Krausz Veronikát és Molnár-Szilva Gerdát kértem fel elsős osztályfőnököknek.

Átlagos osztálylétszámunk: 23 fő.

Az iskolánk specialitásai:

1., Választható nyelvtanulási lehetőség már az első évfolyamtól kezdve.

2., Sakk-logika tantárgy oktatása már az első évfolyamtól.

3., Mindezen szakmai jegyek mellett büszkén viseljük az Örökös Ökoiskola címet, melyet 2018-ban érdemelt ki iskolánk. A környezettudatos szellemiségben nevelt diákjaink olyan polgárokká válnak, akik ismerik és védik természeti értékeinket.

Széles szakkör kínálatunk van, mely évről évre a „kereslet-kínálat” elvén alapul. Népszerű foglalkozásaink: furulya, énekkar, környezetvédelem, ügyes kezek, rajz, informatika, kémia.

A 2021/2022-es beiskolázás kapcsán eddig megjelent tájékoztató videóink elérhetősége:

1. Iskolánk bemutatkozó videója:

Esztergomi József Attila Általános Iskola bemutatkozó videója

1. Szeretettel ajánljuk beiskolázási programunk egy újabb – most interaktív – felületét figyelmükbe. Az ikonokra való kattintás után léphetnek be hozzánk virtuálisan, ismerhetik meg leendő elsős tanítóinkat, tudhatnak meg újabb információkat iskolánkról.

Esztergomi József Attila Általános Iskola interaktív bemutatkozás

1. Legújabb videónkat az iskolába készülő nagycsoportos óvodások figyelmébe ajánljuk. Bízunk benne, hogy Gerda néni és Vera néni választ ad az Őket foglalkoztató valamennyi kérdésre.

Esztergomi József Attila Általános Iskola óvodás kérdések válaszok

KEDVES  ISKOLÁBA  LÉPŐ  ÓVODÁS!

REMÉLJÜK, HAMAROSAN ISKOLÁNK DIÁKJAINAK SORAIBAN ÜDVÖZÖLHETÜNK TÉGED!

Kelt: Esztergom, 2021. február 22.

Tisztelettel:

Maárné Harcsa Szilvia